Wydarzenia
Archiwum Wydarzeń
Wydarzenia  
Spektakl "Lecher in Paris" w Teatrze Kamienica
06.11.2011 r. w Teatrze Kamienica odbył się Spektakl-Pokaz fryzjerski "Lecher in Paris" z udziałem włoskich stylistów Francesco Beltrano i Paolo Riccio, oraz polskiej ekipy Lecher: Agnieszki Węgrzyn, Gabrieli Złotkowskiej, Arka Bar i Dawida Rudzik. Stylizacją oraz wizażem zajęła się Dorota Zagojska przy współpracy Katarzyny Domańskiej.

 

Zaproszonych gości przy wejściu powitali kelnerzy lampką szampana.
Kiedy na scenie rozbłysły światła nikt nie miał wątpliwości, że będzie to niezapomniane widowisko. Przedstawienie otworzył osobiście właściciel Teatru Kamienica Emilian Kamiński z wielką radością prezentując markę Lecher. Cały spektakl został dopracowany w najmniejszym szczególe - scenografia Pól Elizejskich, choreografia, dobór stylizacji makijażu i fryzur.
Spektakl Lecher został podzielony na 3 akty.

 

1) Stylizacja podkreślająca kolor.
2) Strzyżenia klasyczne i awangardowe.
3) Upięcia romantyczne i rockowe.

W przerwach między aktami, rytmami tanga, bawił widownię zespół taneczny Spin w Wodzisławia Śląskiego. W pokazie uczestniczyło aż 16 modelek. Co 20 minut na scenę wchodziły piękne dziewczęta poddane metamorfozie Lecher prezentując najmodniejsze fryzury w tym sezonie.

Na początek spektaklu zaprezentowano stylizację z użyciem produktów Techno Lecher. Modelki w czerwonych płaszczykach weszły na scenę z mokrymi włosami i parasolami w dłoniach. Stylizacja została tak zaplanowana by uwydatnić przygotowaną wcześniej koloryzację farbami Geneza Future Color i Geneza Soft.
Każdy ze Stylistów Lecher, ze szczegółami opisywał wykonaną koloryzację oraz elementy zastosowanej stylizacji. Po wykonanej pracy styliści zdjęli modelkom płaszcze i oczom widowni ujawniły się dziewczęta nie tylko z nowymi fryzurami ale i w uroczych sukienkach w stylu lat 30.

Następny akt dotyczył strzyżenia. Technicy Lecher zaprezentowali ogromna ilość technik pracy. Widzowie mieli okazję zobaczyć: strzyżenia asymetryczne, pod ostrym kątem, fryzury na bazie pazia i boba, wygolenie głowy jako podkreślenie kształtu fryzury, strzyżenia wielowarstwowe, techniki strzyżenia nożem chińskim w celu uzyskania lekkości cięcia. Modelki ubrane w stylu emancypacji lat 30, w gorsety, podbiły urokiem zarówno publiczność, jak i samych stylistów. Dodało im to na tyle frywolności, że otrzymane od dziewcząt cylindry rzucili w głąb widowni.

W trzeciej, finałowej części styliści pokazywali widowni najmodniejsze w tym sezonie upięcia. Widzowie mogli zobaczyć fryzury wieczorowe od klasyki miękkich fal, przez misterne plecionki, po styl rockowy, łączący upięcie z wygoleniem pełnym orientalnych wzorów. Piękne suknie wieczorowe i ślubne nadały całemu pokazowi romantyzmu i pokazały klasę samą w sobie.
Warto tu wspomnieć, że jedną z atrakcji było rozbieranie i ubieranie modelki w świetle reflektora, w blasku sceny. Wszystko to miało służyć podkreśleniu faktu, że w salonie fryzjerskim nie tylko tworzymy fryzurę, ale również kreujemy cały wizerunek naszej klientki. Pomagamy jej wyrazić osobowość.
Na zakończenie goście zostali zaproszeni do restauracji w piwnicach teatru na słodki poczęstunek. Podczas rozmów wszyscy mogli oglądać z bliska prezentowane na pokazie fryzury oraz zadawać pytania i konsultować ze stylistami Lecher.


Serdecznie dziękujemy naszym gościom za przybycie, szczególnie tym, którzy przybyli do nas z odległych miast (Lublin, Olsztyn, Białystok). Bardzo nam było miło, że byliście i jesteście z nami w tak ważnych chwilach. To właśnie dzięki wam nabiera sensu wszystko to co tworzymy.

Wszystkich gorąco zapraszamy na kolejne widowiska Lecher.
www.lecher.pl>Sukien ślubnych i wieczorowych do pokazu Lecher użyczył Salon "Anna Lilia Zych", ul. Kościelna 61A, Wołomin.