Artègo
Lecher
Hairdreams
KOENADE
Brocato
Activeshop
Brocato  

Włosy farbujemy same, korzystamy z pomocy koleżanki lub ... fryzjera. Ale czy wiemy jak przygotować włosy do zabiegu, a potem zadbać by kolor nie stracił na swej intensywności ?

 

Krok 1 - Przygotowujemy włosy do koloryzacji.

Przede wszystkim musimy oczyścić skórę głowy i włosy. Nasze włosy bardzo często poddawane są różnym zabiegom kosmetycznym, które (nie łudźmy się!) zawsze pozostawiają po sobie ślad... Do tego celu możemy użyć szamponu oczyszczającego, który dokładnie umyje skórę głowy i wypłucze z włosów pozostałości po produktach do stylizacji, minerałów, potu, chloru i innych osadów.


Krok 2 - To jest ten moment w którym się zastanawiasz czy poradzisz sobie sama z koloryzacją włosów.

Pamiętaj liczy się dokładność! Możesz skorzystać z uprzejmości koleżanki, lub...pomocy specjalisty. Kiedy powinnaś koniecznie udać się do fryzjera? Jest kilka takich sytuacji: jeśli chcesz wrócić do koloru naturalnego lub jeśli chcesz, aby kolor Twoich włosów był o kilka tonów jaśniejszy. Możesz mieć trudności ze skutecznym farbowaniem w przypadku, gdy końce włosów są ciemniejsze, a odrosty jaśniejsze (i na odwrót). Odcień Twojej farby może nie wyrównać dysproporcji. Wniosek? Dobrze się zastanów zanim podejmiesz decyzję...


Krok 3 - Dbamy o włosy po koloryzacji.

Najpierw kilka słów o charakterystyce włosów farbowanych. Specjaliści twierdzą, iż tego rodzaju włosy są bardziej porowate, podatne na przesuszenia i płowienia. Często tracą elastyczność i stają się matowe. Chciałoby się powiedzieć...i co z tego? Kiedy w moim nowym kolorze wyglądam dużo lepiej, a przede wszystkim czuję się bardziej pewna siebie ! Właśnie dla kobiet takich jak Ty i ...ja stworzono program pielęgnacyjny dla włosów farbowanych. Korzystajmy z kosmetyków, które nie tylko będą chroniły kolor włosów, ale także je odpowiednio nawilżą i wzmocnią.


Vibracolor Fade Prevent Shampoo - Szampon do włosów farbowanych lub z pasemkami, który powstał, aby wzmocnić i przedłużyć efekt koloryzacji włosów nawet o 50%. Kosmetyk ułatwia rozczesywanie włosów, zapewniając im równocześnie połysk i nawilżenie. W celu uzupełnienia pielęgnacji włosów farbowanych polecamy również Vibracolor Fade Prevent Conditioner - Odżywka do włosów farbowanych lub z pasemkami ze spłukiwaniem przeznaczona do włosów charakteryzujących się niskim stopniem porowatości włosa. Dla włosów suchych proponujemy Vibracolor Fade Prevent Treatment - Intensywną maska do włosów farbowanych lub z pasemkami ze spłukiwaniem.

 

Peppermint Scrub Purifying Shampoo - Szampon oczyszczający dodający włosom witalności, pomoże przygotować Twoje włosy do koloryzacji. Sprawia, że włosy stają się bardziej lśniące, a skóra głowy pozostaje czysta i zdrowa. W celu regularnej pielęgnacji oczyszczającej można stosować także raz w tygodniu. Ze względu na swoje właściwości odświeżające można go również używać jako peeling do mycia ciała.


Wartość rynkowa produktu :

                                                                             

Vibracolor Fade Prevent Shampoo 89 ml 20,00 PLN 300 ml 43,00 PLN

 

                                                                               

 Peppermint Scrub Purifying Shampoo 89 ml 20,00 PLN 300 ml 43,00 PLN