Artègo
Lecher
Hairdreams
KOENADE
Brocato
Activeshop
Brocato  
Czas karnawału to okres wielkich szaleństw, a dla nas fryzjerów ogrom pracy. W tym roku zasada jest tylko jedna - nasze klientki muszą lśnić - dosłownie.                                                                                                                 

 Tegorocznym modowym trendem są kosmetyki nabłyszczające, które stanowią doskonałe wykończenie fantazyjnych, a także eleganckich fryzur. To one powodują że nasze klientki wyglądają wyjątkowo atrakcyjnie w nikłym świetle karnawałowej nocy.


Serum nabłyszczające to środek wysoce skondensowany. Jest to kosmetyk ukierunkowany na bardzo wysokie nabłyszczenie włosa. Stosujemy je zawsze przy włosach matowych, pozbawionych blasku i elastyczności. Ma wszechstronne zastosowanie. Nałożony na mokre włosy idealnie wspomaga wygładzenie. Zastosowany na sucho podkreśla stylizację, silnie nabłyszcza. Jednak, aby w pełni wykorzystać wszelkie walory, które nam oferują musimy włosy odpowiednio do nich przygotować.


Włosy dokładnie myjemy, nakładamy maskę lub odżywkę używając do tego celu odpowiednich kosmetyków.


- Przed wielkim balem przede włosy należy dobrze nawilżyć, by wyrównać ich strukturę, nadać elastyczność i wygładzić -kontynuuje Ambasador Marki Brocato - dlatego polecam kosmetyki nawilżające.


Kiedy włosy są już nawilżone nakładamy niewielką ilość serum na mokre włosy dokładnie rozprowadzając grzebieniem lub szczotką. Następnie tworzymy fryzurę. Całkiem niezły efekt otrzymamy prostując włosy lub modelując loki. Po wysuszeniu nakładamy na końce serum, chcąc podkreślić wyrazistość fryzury.


-Należy pamiętać by kosmetyk przed nałożeniem na włosy dokładnie rozmasować w dłoniach - ostrzega nasz ekspert - Serum to produkt skoncentrowany, dlatego powinniśmy nakładać niewielkie ilości, gdyż nadmiar sprawi że włosy będą zbyt ciężkie i tłuste.


Ambasador Marki Brocato poleca:


Shine Drops Smoothing Serum - Serum nabłyszczające do włosów i ciała


Kosmetyk posiada lekką, płynną konsystencję i wszechstronne zastosowanie - można go używać na włosy, jak również na skórę. Włosom nadaje kształt i rozświetla, roztaczając piękny połysk. Nałożony na ciało zapewnia blask i wygląd lekko wilgotnej skóry. Po wchłonięciu nie pozostawia kleistej warstwy. Ciało pozostaje nawilżone i otulone zmysłowym zapachem. Idealny produkt do zabezpieczenia przed działaniem ciepła np. prostownicy.

                                                                                                                          

Wartość rynkowa produktu:

Shine Drops Smoothing Serum 45 ml 53,00 PLN

Brocato - Profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji i stylizacji włosów dostępne w salonach fryzjerskich i hurtowniach fryzjersko - kosmetycznych na terenie całego kraju.