Artègo
Lecher
Hairdreams
KOENADE
Brocato
Activeshop
Brocato  

                                                                     

 Każda kobieta wie, że usuwając wszelkie zanieczyszczenia ze swojego ciała i organizmu, sprzyja zdrowiu i urodzie. Czy jednak każda kobieta ma świadomość, że z włosami jest podobnie?

 

Okres karnawału to wyjątkowo ciężki czas dla włosów. Czesane i modelowane przy użyciu kosmetyków do stylizacji wyglądają wspaniale i efektownie. Jednak każdy kosmetyk zawiera składniki, które nakładane w nadmiarze mogą obciążać włosy. Efektem jest biały nalot i osad, który sprawia wrażenie sztucznego zmatowienia włosa. Skóra reaguje jeszcze gorzej. Pojawia się łupież i silne swędzenie, czasami zaczerwienienie.

- Zachęcajmy klientki do korzystania z profesjonalnych zabiegów oczyszczających w salonie fryzjerskim - podpowiada Katarzyna Budka Ambasador Marki Brocato w Polsce - tylko taki zabieg przyniesie zadowalające efekty, których wspólnie oczekujemy.

Po zabiegu warto wytłumaczyć klientkom, dlaczego tak ważne jest regularne oczyszczanie włosów i skóry głowy. Polecajmy ciekawe kosmetyki, które pomogą naszym Paniom odpowiednio zadbać o piękny wygląd nowej fryzury.

Współczesna kobieta stosująca kosmetyki stylizacyjne powinna pamiętać o oczyszczaniu skóry głowy i włosów raz w tygodniu. Odpowiedni szampon powinien wypłukiwać z włosów pozostałości po produktach do stylizacji minerałów, potu, chloru i innych osadów.

- Do oczyszczenia skóry, włosów idealnie nadaje się szampon na bazie mięty pieprzowej - kontynuuje Katarzyna Budka Ambasador Marki Brocato w Polsce - Swoim klientkom polecam PEPPERMINT SCRUB SHAMPOO. Szampon ten jest dostępny w salonach fryzjerskich i można go stosować w domu.

Należy pamiętać że kosmetyk ten stosujemy wyłącznie 1-2 razy w tygodniu z uwagi na jego działanie oczyszczające. W wypadku, kiedy zużywamy większe ilości np. lakieru do włosów - szampon nakładamy na włosy suche, a następnie dodajemy niewielką ilość wody w celu wytworzenia emulsji.

Zatem edukujmy nasze klientki w temacie oczyszczania włosów i skóry głowy, aby pamiętały że piękne włosy znaczą zdrowe włosy.


Zabieg oczyszczający włosy i skórę włosów do wykorzystania w salonie fryzjerskim polecany przez Katarzynę Budkę Ambasador Marki Brocato w Polsce.

 1. Włosy oczyszczamy szamponem PEPERMINT nakładając go na sucho, dodając niewielką ilość wody.

 2. Nakładamy czepek foliowy lub stosujemy saunę do włosów w celu wzmocnienia działania produktu.

 3. Po wypłukaniu szamponu nakładamy maskę wzmacniającą i oczyszczającą o Peppermint Scrub Restorative Hair & Scalp Masque, która detoksykuje i odżywia skórę. Produkt wypłukujemy.

 4. Na końcu nakładamy Peppermint Scrub Fresh Hair & Scalp Leave-In Tonic, który normalizuje skórę pobudza krążenie i poprawia kondycję.

Zabieg ten polecam również osobom które mają problemy z tendencją do nadmiernego przetłuszczania się skóry głowy.

Peppermint Scrub Purifying Shampoo - Szampon oczyszczający dodający włosom witalności

 • odświeża i oczyszcza skórę głowy skórę głowy i włosy

 • przygotowuje włosy do zabiegów kosmetycznych

 • wypłukuje z włosów pozostałości po produktach do stylizacji, minerałów, potu, chloru i innych osadów

 • jest jednocześnie delikatny dla samej skóry

 • stosujemy raz w tygodniu

 • nakładamy niewielką ilość szamponu, tworząc pianę; masujemy włosy i skórę głowy, a następnie spłukujemy dokładnie ciepłą wodą

 • nie zalecamy do codziennego mycia włosów po zabiegach kosmetycznych.

                                                                       


Peppermint Scrub Restorative Hair & Scalp Masque - Oczyszczająca i wzmacniająca maska ze spłukiwaniem

 • detoksykuje i odżywia skórę głowy i włosy

 • maska polecana jest do skóry głowy i włosów, na których doszło do nagromadzenia różnego rodzaju zanieczyszczeń

 • Preparat poprawia ukrwienie skóry głowy

 • zawiera mikrokapsułki ze składnikami odżywczymi, które uwalniają się przy kontakcie z włosami, aby zapewnić lepszy ich porost i regenerację skóry głowy

 • włosy należy wcześniej umyć szamponem Peppermint Scrub i obficie spłukać bardzo ciepłą wodą, następnie należy wmasować sporą ilość maski we włosy i skórę głowy przez 1 minutę, aż do całkowitego rozprowadzenia mikrokapsułek; pozostawiamy na włosach przez 7-10 minut i ponownie spłukujemy obficie wodą; na zakończenie stosujemy Peppermint Scrub Fresh Hair & Scalp Leave-In Tonic.

                                                                        


Peppermint Scrub Fresh Hair & Scalp Leave-In Tonic - Oczyszczający i odświeżający tonik bez spłukiwania

 • Peppermint Scrub Fresh Hair & Scalp Leave-In Tonic to jeden z etapów kuracji Peppermint Scrub, który przywraca skórze głowy i włosom ich doskonałą kondycję

 • oczyszcza, wzmacnia, łagodzi i chroni skórę głowy i włosy

 • polecany do włosów, które wyglądają na zmęczone, są przeciążone i matowe

 • kosmetyk okrywają włosy warstwą ochronną, zabezpieczając je przed szkodliwym działaniem słońca i tlenu

 • utrzymuje odpowiedni poziom nawilżenia

 • dla optymalnych rezultatów, nałożyć na skórę głowy po zastosowaniu Peppermint Scrub Purifying Shampoo i Restorative Hair & Scalp Masque.

 • tonik należy delikatnie wmasować we włosy i je rozczesać; nie spłukiwać