Artègo
Lecher
Hairdreams
KOENADE
Brocato
Activeshop
Artègo  

Tegoroczny karnawał to powrót do niezwykle kobiecych i subtelnych
lat 50-tych. Kolorowe rozkloszowane sukienki, bufiaste rękawki, pantofle na płaskim obcasie, rękawiczki, perły oraz klipsy to niezbędne elementy stylizacji sylwestrowych w sezonie 2010/2011. Do idealnego wyglądu z tamtych lat brakuje tylko pięknych, jasnych włosów i lekkiego nieładu na głowie. W tym roku każda kobieta może poczuć się uwodzicielsko niczym Merlin Monroe i Brigitte Bardot.

Pozytywny i subtelny charakter lat 50-tych stał się natchnieniem dla najnowszej kolekcji fryzur jesień-zima 2010/2011 - „Italian Design" marki artègo. Styliści włoskiej marki zachęcają do zabawy formą
i kolorem, zachowując jednocześnie prostotę i minimalizm w użyciu środków do stylizacji fryzury, które powinniśmy stosować jedynie w celu nadania tekstury i zaznaczenia ważnych detali fryzury. Stylizacje z kolekcji „Italian Design" emanują kobiecością i świeżością, dodając każdej kobiecie delikatnego
i uwodzicielskiego wyglądu.

W sezonie jesień-zima 2010/2011 królować będą długie, niesforne blond kosmyki. Zasadą, której wszystkie Panie powinny być wierne jest: „im dłuższe włosy tym większa objętość".
Na wystawne bale zdecydowanie polecam włosy z dużą objętością, bujne jakby napuszone fryzury. Należy jednak pamiętać, by nadając fryzurze objętości zachować jej naturalny wygląd. Jeśli zdecydujemy się na swobodnie opadające włosy, nadajmy końcom kształt rozluźnionych loków w stylu dawnych gwiazd Hollywood. Zwolenniczki krótkich i półdługich włosów powinny dodać fryzurze subtelności, dzięki asymetrycznym cięciom i przedłużonej grzywce.

Zdecydowanym hitem wśród tegorocznych stylizacji sylwestrowo-karnawałowych będą wysokie upięcia a'la Brigitte Bardot. Gładko zaczesane do tylu i wysoko upięte koki w formie luźnej kuli, możemy dodatkowo przepasać wstążką lub delikatnym warkoczem. Wieczorowe stylizacje powinny być utrzymane w klimacie lekkiego nieładu. Wypuśćmy kilka swobodnie opadających kosmyków, zaakcentujmy grzywkę delikatnie ją wywijając, aby nadać fryzurze zmysłowości i elegancji. Nie bójmy się bujnych czupryn, loków, fali i niedbałych upięć.

Utrwalając fryzurę pamiętajmy, by obficie spryskać ją lakierem, dzięki czemu pozostanie ona
w nienaruszonym stanie przez całą zabawę karnawałową, aż do białego rana.

Doskonałym dodatkiem do karnawałowych stylizacji będzie niezwykle kobieca i subtelna maska wenecka przewiązana z tyłu głowy. Dzięki niej każda kobieta będzie zachwycać tajemniczym
i uwodzicielskim wyglądem, podczas nocy sylwestrowej.

Wioletta Truchlewska - stylistka fryzur z blisko 20 letnim doświadczeniem w zawodzie, absolwentka m.in. Akademii Jo Hansford i TonY&GuY - Londyn. Od 3 lat główna stylista marki artègo dla której opracowuje kolekcje fryzur i przewiduje trendy. Prowadzi szkolenia w trakcie których dzieli się swoją wiedzą z młodymi adeptami sztuki fryzjerskiej. Jej stylizacje były prezentowane w wielu publikacjach przedstawiających najciekawsze propozycje stylizacyjne i profesjonalne porady fryzjerskie. Pełna pasji i kreatywności.