Artègo
Lecher
Hairdreams
KOENADE
Brocato
Activeshop
Artègo  

Linia kosmetyków Styling Tools marki artégo wzbogacona o dwa nowe produkty - żel nabłyszczający SHAPING GLAZE i piankę nawilżającą MIRACLE MOUSSE

 

Eksperci włoskiej marki artégo specjalnie z myślą o osobach, które poprzez fryzurę chcą wyrażać siebie, opracowali dwa nowe, przełomowe kosmetyki uzupełniające linię do profesjonalnej stylizacji włosów Styling Tools - żel nabłyszczający, lekko utrwalający SHAPING GLAZE i delikatną piankę nawilżającą MIRACLE MOUSSE. Teraz nadawanie formy fryzurze jest jeszcze łatwiejsze.


Kosmetyki z linii Styling Tools gwarantują, że każda stylizacyjna fantazja zostanie zrealizowana
w trzech prostych krokach:

  • Krok pierwszy: Forma fryzury - rozpoczynając stylizację, decydujemy czy mamy ochotę na gładką fryzurę, czy wolimy dodać włosom objętości.

  • Krok drugi: Definiowanie - na tym etapie decydujemy jaki wygląd ma mieć fryzura, czy ma być bardziej agresywna i nowoczesna, czy może bardziej klasyczna.

- Krok trzeci: Podkreślenie efektu - utrwalenie fryzury i podkreślenie efektów.


Żel nabłyszczający, lekko utrwalający SHAPING GLAZE i delikatna pianka nawilżająca MIRACLE MOUSSE to dwa nowe, wyjątkowe narzędzia, do stosowania w pierwszym stylizacyjnym kroku. Dzięki poszerzeniu linii, kształtowanie formy fryzury stało się jeszcze łatwiejsze i przyjemniejsze.


Żel SHAPING GLAZE zapewnia delikatne utrwalenie oraz zdecydowanie nabłyszcza włosy. Świetnie sprawdza się na każdych włosach, niezależnie od ich rodzaju. Żel SHAPING GLAZE dyscyplinuje, modeluje i utrwala fryzurę w naturalny sposób. Włosy po zastosowaniu żelu nabierają połysku, są miękkie i nieobciążone.


Z myślą o nadawaniu objętości fryzurze stworzono delikatną piankę nawilżającą MIRACLE MOUSSE, która nadając objętość włosom zapewnia elastyczne dyscyplinowanie i utrwalenie fryzury. Pianka MIRACLE MOUSSE nawilża i odżywia włosy, dzięki czemu wyglądają one niezwykle naturalnie. Po użyciu pianki włosy stają się bardziej podatne na stylizację szczotką. Doskonale sprawdza się również przy stylizacji z użyciem suszarki. Szczególnie polecana jest do włosów cienkich, suchych i uwrażliwionych. Zawiera odżywcze ekstrakty roślinne, które sprawiają, że włosy nabierają zdrowego blasku.


Kosmetyki dzięki unikalnej konsystencji nie obciążają włosów i pomagają jeszcze lepiej podkreślać styl fryzury. Zarówno żel jak i pianka to nowa przygoda ze stylizacją, stworzona przez specjalistów, by jeszcze lepiej zaspakajać indywidualne wymagania.


Sugerowane ceny w sprzedaży detalicznej:

Żel nabłyszczający SHAPING GLAZE (300 ml) - 37,89 PLN,

Delikatna pianka nawilżająca MIRACLE MOUSSE (250 ml) - 37,89 PLN.


Profesjonalne kosmetyki fryzjerskie dostępne są u partnerów artégo, w salonach firmowych
i sklepie internetowym lokikoki.pl

Szczegółowa lista punktów sprzedaży dostępna jest na stronie internetowej www.artego.pl