Artègo
Lecher
Hairdreams
KOENADE
Brocato
Activeshop
Artègo  

Warszawa, 18 marca 2010 r.

W marcu rozpoczyna się cykl artègo hair fashion show - najbardziej spektakularne wydarzenie fryzjerskie w 2010 roku


20 marca marka artègo rozpoczyna cykl artègo hair fashion show, który zakończy się pod koniec 2010 roku. Podczas pokazów zorganizowanych na terenie całej Polski, swoje umiejętności zaprezentują styliści z trzech uznanych, w tym dwóch włoskich akademii fryzjerskich: MK de Varsovie, Primieri Hair oraz Polverini Academy. Od miesięcy świat fryzjerski czekał na to wyjątkowe wydarzenie.

 

Pierwszy pokaz w ramach artègo hair fashion show odbędzie się już 20 marca 2010 r.
w Hotelu 500 w Tarnowie Podgórnym. Podczas imprezy organizatorzy gwarantują niepowtarzalną atmosferę oraz dodatkowe atrakcje m.in. wyjazd na targi LOOK 2010 do Poznania, na których gościem specjalnym będzie Tim Hartley - niekwestionowany mistrz sztuki fryzjerskiej. Kolejny pokaz z cyklu artègo hair fashion show odbędzie się
24 kwietnia 2010 r. w Hotelu „Stok" w Wiśle. Organizator tego wyjątkowego wydarzenia - marka artègo - już planuje miejsca kolejnych spotkań, o których będzie na bieżąco informować. „Nasi klienci są dla nas bardzo ważni. To dla nich zapraszamy najlepszych na świecie specjalistów, którzy będą dzielić się swoją wiedzą i umiejętnościami. Jestem przekonany, że podczas tych spotkań każdy gość znajdzie coś interesującego dla siebie" - mówi Tomasz Kopera, Brand Manager marki artègo.


Podczas każdego z ośmiu pokazów goście będą mieli okazję obejrzeć prezentację
MK de Varsovie. Celem pokazów będzie rozwinięcie kreatywności, profesjonalnych umiejętności i wyobraźni fryzjera. Szkoleniowcy tej akademii to osoby z wieloletnim doświadczeniem i umiejętnościami rozwijanymi wśród najlepszych fryzjerów na świecie.
W ramach pokazu inaugurującego wystąpi też włoska grupa Primieri Hair. To profesjonaliści, którzy szlifowali swoje umiejętności nie tylko w rodzinnych Włoszech, ale również w Europie i Stanach Zjednoczonych. Trzecia grupa - Polverini Academy zaprezentuje własne metody strzyżenia i koloryzacji podczas spotkania w Wiśle oraz będzie towarzyszyła pokazom do końca 2010 roku.


Cykl artègo hair fashion show to wyjątkowe wydarzenie w świecie fryzjerstwa. Podczas pokazów zgromadzeni goście będą mieli okazję poznać najnowsze trendy w profesjonalnej stylizacji i pielęgnacji włosów, a we wskazówkach profesjonalistów odnaleźć inspirację do tworzenia własnego stylu.Szczegółowy plan artègo hair fashion show dostępny jest na stronie www.artego.pl