Artègo
Lecher
Hairdreams
KOENADE
Brocato
Activeshop
Artègo  

Tymczasowa koloryzacja z My Color Reflex marki artégo

 

17 maja 2010 r. marka artégo wprowadziła innowacyjny żel do natychmiastowej koloryzacji włosów, wzbogacający fryzurę o refleksy z efektem gloss. Preparat gwarantuje większą intensywność i długotrwałość koloru. Jest naturalnym produktem nie zawierającym amoniaku oraz nadtlenku wodoru, przez co nie uwrażliwia włosów podczas koloryzacji. Odżywia je, wzmacniając wewnętrzną strukturę włosa oraz nadaje im połysk i miękkość.

Żel natychmiastowo koloryzujący marki artégo, dzięki swojej formule zapewnia łatwą
i szybką aplikację. Nadaje zarówno włosom naturalnym, jak i farbowanym wspaniale mieniące się refleksy. W celu uzyskania jeszcze bardziej intensywnych odcieni, preparat może być łączony z farbami i żelami artego oraz innymi kolorami My Color Reflex. Tymczasowa koloryzacja to idealny sposób, by tonować kolor pasemek lub balejażu, przedłużyć intensywność i trwałość koloru oraz pokryć pierwsze siwe włosy. My Color Reflex chroni skórę głowy przed zabarwieniem podczas koloryzacji, a włosom nadaje zdrowy wygląd i moc wibrujących refleksów.


Tymczasowa koloryzacja z żelem My Color Reflex dostępna jest w 12 odcieniach:


 • Ciemny Brąz - nadaje fryzurze refleks ciemniejszy, bardziej intensywny od naturalnego
  i farbowanego ciemnego brązu

 • Chłodny Brąz - przyciemnia jaśniejsze włosy nadając im chłodny refleks brązu.

 • Ciepły Brąz - przyciemnia nadając ciepły refleks włosom jaśniejszym od ciepłego brązu, zarówno farbowanym, jak i naturalnym. Może być stosowany do włosów rozjaśnianych lub po dekoloryzacji.

 • Rubinowa Czerwień - wzbogaca o refleks rubinowej czerwieni włosy o tonacji od blondu do bardzo jasnego blondu. Aby efekt był bardziej stonowany należy rozcieńczać preparat
  z refleksem naturalnym i/lub ciepłym brązem.

 • Pomarańcz - nadaje refleks pomarańczy włosom o tonacji od brązu po blond. Jest on bardziej intensywny, jeśli żel jest zastosowany na włosach w tonacji od blondu do bardzo jasnego blondu, zarówno farbowanych, jak i naturalnych.

 • Miedź - wzbogaca o refleks złocisto-miedziany włosy o tonacji od brązu po blond. Refleks jest bardziej intensywny, jeśli żel jest zastosowany na włosach w tonacji od blondu do bardzo jasnego blondu, zarówno farbowanych, jak i naturalnych.

 • Intensywne Złoto - nadaje włosom refleks intensywnego złota szczególnie, jeśli jest stosowany na włosach w tonacji od brązu do bardzo jasnego blondu.

 • Słoneczne Złoto - refleks na włosach od brązu po blond, staje się cieplejszy i ma złoty odcień. Przyciemnia nadając ciepły refleks włosom jaśniejszym, od jasnego złocistego blondu.

 • Zimny Piasek - nadaje kolor chłodnego bursztynu włosom od ciemnego do jasnego blondu. Refleks może być wykorzystywany do neutralizowania ciepłych odcieni. Lekko przyciemnia włosy jaśniejsze od jasnego blondu.

 • Srebro - nadaje delikatną chłodną poświatę włosom w kolorach od brązu do bardzo jasnego blondu. Refleks może być wykorzystywany do neutralizowania ciepłych odcieni.

 • Neutralny - rozcieńcza refleks, z którym zostaje zmieszany. Po zastosowaniu jako maska na włosy wzmacnia strukturę włosów, nadaje im większą elastyczność oraz jedwabistość i blask.

 • Fiolet - wzbogaca o refleks intensywnego fioletu włosy ciemniejsze od ciemnego brązu. Przyciemnia i wzbogaca o refleks intensywnego fioletu włosy o tonacji od brązu po blond. Refleks jest bardziej intensywny, jeśli zostanie zastosowany na włosach od blondu do bardzo jasnego blondu, zarówno naturalnych, jak i farbowanych.


Sugerowana cena w sprzedaży detalicznej:

Żel natychmiastowo kolioryzujący My Color Reflex (200 ml) - 69,89 PLN

   

 


Marka artégo oferuje promocję związaną z produktami My Color Reflex. Przy zakupie 7 farb klientki otrzymają żel do tymczasowej i natychmiastowej koloryzacji za 1 grosz. Oferta jest ważna od
17 maja do 20 czerwca 2010 roku lub do wyczerpania zapasów. Oferta jest dostępna u partnerów artégo, w salonach firmowych i sklepie internetowym lokikoki.pl. Szczegółowa lista punktów sprzedaży dostępna jest na stronie internetowej www.artego.pl.