MENU


Salon Fryzjerski "Galeria Fryzur 99"
00-143 Warszawa, ul. Orla 13
tel. 22 620 27 36, fax 022 620 99 97
e-mail: kontakt@galeriafryzur99.pl
Nasz salon to:
  • Tradycja, którą pielęgnujemy od 1997 roku
  • 250m2 nowoczesnego wnętrza o niepowtarzalnym klimacie
  • Fachowy, doświadczony i wciąż rozwijający swoje umiejętności personel
  • świetne wyposażenie wspomagające pracę
  • Systematycznie poszerzający się zakres usług
  • Wysoka jakość, potwierdzona zadowoleniem klientów i dwukrotnym zdobyciem „Warszawskiego Znaku Jakości"

Naszą misją jest służyć klientom, dostarczając im bezpiecznych, skutecznych i wciąż udoskonalanych usług najwyższej jakości.

Tworzyć takie relacje z klientami, które wykraczają poza granice sprzedaży i prowadzą do szerszego dialogu. Reagować na informację zwrotną i wykorzystywać ją dla poprawy jakości. Szanować, doceniać i być oddanym nie tylko klientom, ale również swoim współpracownikom. Naszym najważniejszym środkiem produkcji są nasi ludzie, ich rozwój zawodowy i osobisty to główne wyznaczniki naszego sukcesu. Pragniemy, więc poznawać i rozwijać niepowtarzalny potencjał każdego z nich. Aby zadowolić naszych klientów staramy się wiedzieć, czego klient chce i oczekuje, realizować w stu procentach nasze zobowiązania, stale ulepszać usługi i sposoby działania oraz postępować odpowiedzialnie i pracować nad rozwojem firmy.

Pragniemy dać naszym klientom usługi na tak wysokim poziomie, żeby każdy z nich wyszedł od nas zadowolony i polecił nas innym z czystością sumienia. 

OFERTA SALONU

Włosy

Współczesne fryzjerstwo stało się formą sztuki funkcjonalnej, łączącej pasję, fantazję i technikę. Dlatego proponujemy Ci w pełni profesjonalny serwis fryzjerski.

Nasi fryzjerzy to zarówno pasjonaci jak i specjaliści w swojej dziedzinie. Każdy z nich przez wzgląd na swój indywidualizm, wypracował własny, niepowtarzalny styl i specjalizuje się w interesującym go kierunku. Dzięki temu mamy ekspertów z koloryzacji, stylizacji, fantazyjnych upięć, męskich strzyżeń, regeneracji włosów i dziecięcych fryzur.

Nasza oferta obejmuje usługi wykonywane przy pomocy najwyższej jakości kosmetyków oraz sprzętu. Współpracujemy z firmami: LONDA, GOLDWELL, SCHWARTSKOPF, JOJCO, FRAMESI, RENE FURTERER po to, by idealnie dobrać produkt do profesjonalnego wykonania każdego zlecenia.

Doświadczony personel salonu z wyczuciem indywidualnych oczekiwań, pomoże Ci podjąć właściwą decyzję co do zmian Twojego wyglądu i ewentualnych zabiegów. Mamy nadzieję, że Ty sam zobaczysz jak ta zmiana korzystnie wpłynie nie tylko na wygląd, ale także na Twoje samopoczucie.

Polecimy Ci również odpowiednie kosmetyki do pielęgnacji i stylizacji, które można zakupić w naszym sklepie.

Twarz

Dzisiejszy styl życia powoduje ciągły brak czasu, dlatego klienci gabinetu kosmetycznego wymagają szybkich i efektywnych zabiegów wspartych nowoczesną aparaturą.

Zróżnicowanie potrzeb, zależnie od wieku, statusu czy płci daje nam możliwość stworzenia bogatej oferty zabiegów od klasycznych po specjalistyczne z użyciem najnowocześniejszego sprzętu.

Podnoszenie standardu usług i łączenie osiągnięć dzisiejszej kosmetologii z nowoczesną technologią pozwala nam na synergiczne działania na wielu poziomach wciąż udoskonalanych koncepcji zabiegowych, których celem jest piękna, gładka, promienna i różowa skóra.

Nie zapominamy również o tym, żeby czas spędzony w naszym gabinecie był relaksem i przyjemnością.

Polecimy również odpowiednie do potrzeb kosmetyki pielęgnacyjne z naszego sklepu.

Ciało

Dążenie do piękna nie jest niczym nowym, ale zasypywani przetwarzanymi cyfrowo zdjęciami ciał modelek, coraz bardziej pragniemy zbliżyć się do ideału. Nie ma w tym nic złego dopóki nie stanie się to fobią - dysmorfofobią (BDD -patologicznym niezadowoleniem z własnego wyglądu)

Jeżeli chcesz podjąć zdrową walkę z niedoskonałościami figury, bez drastycznych metod zapraszamy Cię do naszego gabinetu.

Szybkie i wydajne sposoby kształtowania ciała to połączenie najnowszych odkryć kosmetologii, czyli preparatów o właściwościach drenujących, lipolitycznych, ujędrniających, anti-age itd. z osiągnięciami techniki skumulowanymi w urządzeniach stosowanych do zabiegów. Daje nam to możliwości wykorzystywania doskonałych narzędzi w walce z niedoskonałościami ciała.

W zależności od potrzeb możemy zaproponować Ci cały szereg różnorodnych zabiegów: począwszy od peelingów wykonywanych ręcznie, jak i mechanicznie metodą kawitacji, ścierania naskórka głowicami diamentowymi czy microdermabrazję.

Oferta nasza zawiera również różnorodne masaże, zabieg stymulujący proces detoksykacji, okłady błotne, ulgowe, pieczęcie ziołowe pobudzające meridiany, maski, koncentraty wtłaczane ultradźwiękowo czy laserowo, elekrtostymulację, techniki cieplne i presoterapię.

Wykorzystując te metody wspólnie obierzemy właściwą drogę do osiągnięcia piękna.

Dłonie i stopy

Pielęgnacja dłoni, stóp i paznokci to zabiegi często niedoceniane, a przecież to właśnie dłonie są naszą wizytówką, potrafią powiedzieć o nas wiele, a zwłaszcza o wieku. Powinny być zatem traktowane z równą troską, jak reszta ciała.Zabiegi pielęgnacyjne koncentrują się raczej na dbałości o wygląd twarzy, a dłonie i stopy są traktowane z przymrużeniem oka.

Jeżeli przywiązujesz wagę do Swojego wyglądu, dbasz o niego, musisz już dziś zacząć poświęcać więcej uwagi swoim dłoniom, stopom i paznokciom.

Zapraszamy Cię do naszego gabinetu a nasze specjalistki zajmą się przywróceniem im wspaniałego wyglądu.

W naszej ofercie znajdziesz dużą gamę zabiegów od pielęgnacyjnych po specjalistyczne lecznicze.

Manikiurzystki i pedikiurzystki są świetnie przeszkolonymi fachowcami w swojej dziedzinie. Systematycznie uczestniczą w pokazach, szkoleniach lekarskich kongresach podologicznych.

Zróżnicowanie w specjalizacjach daje nam możliwość zaoferowania szerokiej gamy usług: od zabiegów pielęgnacyjnych dłoni, różnorodności w manicure, metodach przedłużania paznokci, po szereg rodzajów pedicure, aż po stopę cukrzycową, metody leczenia wrastających paznokci czy badania mikologiczne (w kierunku grzybicy).

Z przyjemnością przedstawimy Ci nasze umiejętności.

 

 


Zdjęcia salonu: