MENU


Salon Fryzjerski MARIW kursy, szkolenia
15-879 Białystok, ul. Św. Rocha 10
tel./fax: 085 744 58 88, kom. 0508 309 509
e-mail: salon@salonmariw.pl
Celem salonu MARIW jest oferowanie najlepszej jakości usług. Zdajemy sobie sprawę z tego że nie istnieją dwie identyczne osoby, dlatego do każdej klientki podchodzimy indywidualnie. Wszystkie oferowane usługi dobieramy w zależności od Państwa oczekiwań i osobowości. Odpowiemy na każdy problem związany ze skórą głowy i włosami oraz dobierzemy odpowiednią fryzurę i kolor do każdego typu urody.  W naszym salonie zatrudniamy najlepszych specjalistów, których sami szkolimy. Ciągle też podnosimy nasze umiejętności, uczestnicząc w pokazach i kursach fryzjerskich. Stale doskonalimy się i na bieżąco śledzimy najnowsze trendy panujące we fryzjerstwie i w modzie, które to dziedziny są ze sobą nierozerwalnie złączone. 
 
Stylizacja włosów to dla mnie współczesna forma nowoczesnej sztuki funkcjonalnej będąca połączeniem profesjonalizmu, pasji, fantazji i doskonałej techniki. Stylista jest artystą, kreatorem obdarzonym talentem, estetycznym zmysłem  i wyczuciem indywidualnych oczekiwań swoich klientów. Właśnie takie cele i wymagania stawiam sobie i zespołowi współpracowników. Swoją pracę traktuję jako swoiste powołanie i wyzwanie, maksymalnie angażuję się w to, co robię, gdyż zadowolenie i zaufanie jakim darzą mnie klienci jest dla mnie największym źródłem satysfakcji.

Swoje bogate doświadczenie zawodowe oraz wiedzę zdobytą na licznych szkoleniach i kursach w kraju i za granicą (m. in. szkolenie w jednej z najlepszych szkół fryzjerskich na świecie MAHOGANY w Londynie) przekazuję młodym ludziom, chcącym kreować piękno  i poznać świat pięknych włosów, prowadząc kursy i szkolenia w swoim salonie. Pracuję również w policealnych szkołach fryzjerskich w Białymstoku ucząc przedmiotów teoretycznych i zawodowych. Posiadam jako jedyna osoba w Białymstoku uprawnienia egzaminatora Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Łomży w zawodzie Technik Usług Fryzjerskich (decyzja nr 1617514[02]/08). - Właścicielka salonu Iwona Dąbrowska
 
 
Salon MARIW szkoli nowych adeptów sztuki fryzjerskiej oraz doskonali już pracujących fryzjerów - stylistów organizując:


  I. KURS PODSTAWOWY - FRYZJER-STYLISTA

Przeznaczony jest dla osób, które podczas intensywnego i profesjonalnego szkolenia pragną zdobyć umiejętności w sztuce fryzjerskiej.
W programie m.in.:

· pielęgnacja włosów czyli abc mycia i rozczesywania

· strzyżenie i czesanie na szczotkę czyli jak ciąć żeby grzywka była prosta a klientka zadowolona

· trwała ondulacja czyli jak nawijać i jak dobrać odpowiednie stężenie płynu do trwałej ondulacji

· farbowanie czyli szał kolorów

· baleyage czyli fantazyjna koloryzacja

· wizaż czyli słów kilka o analizie kolorystycznej i stylizacji fryzur

· koki czyli ile spinek potrzeba, żeby przetańczyć całą noc

· fryzury okolicznościowe czyli jak spełniać marzenia klientki

Nauka odbywa się w pracowni fryzjerskiej wyposażonej w sprzęt i materiały fryzjerskie. Będziesz mieć także okazję pracować z modelkami, dzięki czemu poznasz istotę pracy fryzjerskiej czyli obsługę klienta.
A po ukończeniu kursu pozostaje Ci już tylko podjąć pracę w salonie fryzjerskim albo założyć własną działalność gospodarczą.

II. KURS DLA ZAAWANSOWANYCH - EVOLUTION

Przeznaczony jest dla początkujących fryzjerów - stylistów i absolwentów kursu podstawowego.
W swoim założeniu ma na celu pogłębienie umiejętności już zdobytych, poznanie najnowszych technik stosowanych w koloryzacji i stylizacji w połączeniu z technikami cięcia nożem chińskim, praktyczne zastosowanie technik pasemek i baleyag'u, technik upinania włosów.

III. KURS SPECJALISTYCZNY

Przygotowanie do zdania egzaminów na kolejny stopień wtajemniczenia w sztukę fryzjerską (dawny „czeladniczy" i mistrzowski).

IV. SZKOLENIA PRZYGOTOWUJĄCE ABSOLWENTÓW TECHNIKÓW I POLICEALNYCH SZKÓŁ FRYZJERSKICH DO ZDANIA EGZAMINU ZEWNĘTRZNEGO /etap praktyczny i teoretyczny/ DAJĄCEGO TYTUŁ „TECHNIK USŁUG FRYZJERSKICH"

V. WARSZTATY SZKOLENIOWE
  • CUT & COLOR-Najprostszy i najszybszy sposób poznania praktycznych umiejętności zastosowania technik koloryzacji i strzyżenia w połączeniu z interpretacja nowych kierunków w modzie.

  • KOLORYZACJA WŁOSÓW /klucz kolorów/-Określanie bazy naturalnej włosów przy określonym doborze odcienia farby w połączeniu z procentowością oksydantu.

  • KOLORYZACJA SEGMENTOWA-Techniki kreatywne farbowania odrostu i całego porostu. Jak wybrać kolor i produkty do farbowania w oparciu o technikę wykonania.

  • BALEYAGE- Sztuka koloryzacji, gra światłocienia na zasadzie harmonii i kontrastu oraz przenikania się kolorów.

  • TRWAŁA ONDULACJA ORAZ ZWIĘKSZENIE PODATNOŚCI WŁOSÓW NA UKŁADANIE /HEADLINE/ -Metody i techniki klasyczne i kreatywne.

  • KOKI I UPIĘCIA - FRYZURY OKOLICZNOŚCIOWE- Wyjątkowe fryzury na wyjątkowe okazje - tajemnice tworzenia „rzeźby" z włosów.

Atrakcyjne rabaty przy zgłoszeniach grupowych (minimum 3 osoby).

Chcąc zapewnić maksimum komfortu podczas kursu  - ilość miejsc jest ograniczona.

Na zakończenie kursu każdy uczestnik otrzymuje zaświadczenie na druku MEN oraz certyfikat 
 
 

Zdjęcia salonu: