MENU


Relax in Spa
00-815 Warszawa, ul. Sienna 86
tel. 22 654 05 09
e-mail: salon@relaxinspa.pl

Fryzjerstwo (hair dressing by Kevin Murphy) oferuje pełen zakres usług od modelowania poprzez strzyżenia damskie, męskie, dziecięce; fryzury okolicznościowe oraz różnorodne koloryzacje. Nasi fryzjerzy: Agnieszka i Krzysztof to eksperci z wieloletnim doświadczeniem.
Ideą Studia Fryzjerskiego Relax in Spa by Kevin Murphy jest spełnianie marzeń naszych Klientów.
W wyjątkowej atmosferze pomożemy w korekcie lub całkowitej zmianie wizerunku, zregenerujemy siły witalne i poprawimy nastrój.
 
Wyróżnia nas indywidualne podejście do Klienta:
Przed rozpoczęciem każdego zabiegu fryzjerskiego wsłuchujemy się w potrzeby Klienta.
Proponujemy zmianę fryzury, której zakres jest ZAWSZE ustalany z klientem.
Każda kąpiel włosów zawiera 3 min. MASAŻ GŁOWY gratis!
Nasze produkty są EKOLOGICZNE i dobierane pod kątem potrzeb skóry głowy!
Rekomendujemy zabiegi lecznicze i kosmetyki do pielęgnacji domowej.
 Pracujemy używając produktów renomowanej, australijskiej marki Kevin Murphy, stworzonej przez jednego z najbardziej rozchwytywanych stylistów na świecie, Kevina Murphy (twórca „beach hair").
Relax in Spa to klimatyczna strefa urody oferująca uniwersalne zabiegi z zakresu kosmetyki pielęgnacyjnej twarzy i ciała, masaży i rytuałów, terapii anti-aging, modelowania sylwetki, manicure i pedicure oraz fryzjerstwa, połączona ze strefą sprzedaży egzotycznych kosmetyków naturalnych i akcesoriów.
W salonie urody holistycznie dbamy o stan ducha i ciała z najwyższą atencją, zapewniając bezpieczeństwo wykonywanych zabiegów, indywidualną troskę o klienta i monitorowanie skuteczności proponowanych terapii.

Pracujemy w oparciu o wyselekcjonowane marki kosmetyczne, o ugruntowanej pozycji na rynkach światowych: La Sultane de Saba, Attirance, Najel, Christina, Kevin Murphy oraz Spa Factory Bali. 
                  Jesteśmy zespołem pasjonatów z zakresu kosmetologii, fizjoterapii, fryzjerstwa oraz obsługi klienta, dla których opieka nad Klientami stała się stylem życia.

Promocje stałe:
 
- Program Lojalnościowy:
Każde 1 zł. wydane na zabiegi fryzjerskie = 1pkt.
Każde 1 każde wydane na zabiegi kosmetyczne i masaże oraz zakup kosmetyków = 2zł.
500pkt. na start!
100pkt. za polecenie klienta
50pkt. za napisanie opinii o nas.


Zdjęcia salonu: