MENU


Studio Fryzur "Emilia"
Gdańsk, ul. Damroki 1
tel. 58 303 91 75
Oceny średnie salonu

obsługa
4
wygląd i wyposażenie
4.7
fachowa porada
4.3
dostępność
4.7
cena
4.7
jakość usług
5.8
średnia ocena ogólna
4.7
ilość oddanych głosów: 3
usługi wchodzące w skład jakości usługi:
 
strzyżenie
6
  fryzury ślubne
6
modelowanie
3.5
  przedłużanie
6
farbowanie
6
  zagęszczanie
6
balayage
6
  prostowanie
6
pasemka
6
  warkoczyki
6
trwała ondulacja
6
  dredy
6
fryzury okolicznościowe
6
  inne
6


Przegląd poszczególnych komentarzy

opinia wystawiona przez: Iwona Koitalla w dniu 2019.06.06

Usługa na bardzo niskim poziomie. Jeśli specjalista w dziedzinie fryzjerstwa nie jest w stanie stworzyć prostego upięcia włosów nastolatce to czy można wymagać więcej. Zwój postrzępionych warkoczyków nie można uznać za wykończoną fryzurę. Włosy pozbawone objętości. Jestem zniesmaczona taką usługą. Szkoda tylko wydanych pieniędzy, musiałam szukać innego salonu żeby mógł poprawić tę fuszerkę.

obsługa
2
wygląd i wyposażenie
4
fachowa porada
2
dostępność
3
cena
3
jakość usługi
1

opinia wystawiona przez: Klientka w dniu 2013.04.24

Oceniam inne że względu na solarium. Mimo że łóżko nie jest super nowoczesne, a w "boksie" w którym stoi łóżko jest ciasno, to daję zdecydowaną 6! Bez wątpienia to najlepsze solarium, na jakim byłam! Lampy bardzo mocne, łóżko czyste! W kabinie znajduje się również mleczko do demakijażu co mnie mile zaskoczyło;) cena za minutę opalania jest korzystna:) więc gorąco polecam! Tak samo jak i usługi kosmetyczne, manicure rewelacja... Niestety poziom usług fryzjerskich jest marny, nieumiejętne farbowanie, zbyt dużo podciętych włosów( zamiast końcówek-1-2 cm, zostałam pozbawiona znacznie większej długości), co było argumentowane rzekomo złym stanem moich włosów... Jednakże uważam, że pani która obcinala moje wlosy, po prostu nie potrafiła ocenić ile można ściąć... W dodatku była opryskliwa... Dlatego, nie poddam ocenie jakości usług fryzjerskich( moja koleżanka poleciła mi ten salon i była zadowolona), bo chyba zwyczajnie trafiłam na gorszy dzień pani fryzjerki...

obsługa
4
wygląd i wyposażenie
4
fachowa porada
5
dostępność
5
cena
5
jakość usługi
6

opinia wystawiona przez: Wioletta w dniu 2008.12.15

To na prawdę miło że są taki przyjemne osoby w tym profesjonalne jak pracownicy Salon "Emilia" Dziękuję i dlatego wszystko oceniam tak jak zostałam obsłużona oraz tak jak jest w Salonie. PS. NAJLEPSZE SOLARIUM NA JASIENIU I OKOLICACH!!!!!!!!!!! SPRAWDZONE I SKUTECZNE ORAZ OPALAJĄCE!!! (a nie tak jak w innych solariach,piszą ze nowe lampy a wychodze blada)

obsługa
6
wygląd i wyposażenie
6
fachowa porada
6
dostępność
6
cena
6
jakość usługi
6


Zdjęcia salonu: