MENU


Marta Lizoń Studio Fryzury
31-548 Kraków, al. Pokoju 20
tel. 12 413 83 06
e-mail: kontakt@studiofryzury.com.pl
Czy przypominacie sobie Państwo, gdzie ostatnio spędziliście swoje najmilsze i niezapomniane chwile? Kino, restauracja a może ulubiony sklep? Właśnie taki nastrój relaksu staramy się zapewniać Klientom odwiedzającym Studio Fryzury. Dzieje się tak za sprawą personelu - profesjonalnych stylistów o wysokiej kulturze osobistej. To oni dbają o miłą i przyjazną atmosferę podczas Państwa pobytu w naszym salonie.

Staramy wsłuchiwać się w Państwa potrzeby, a do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, zapewniając fachowe porady i stylizacje. Od samego początku istnienia Studia Fryzury, czyli od roku 1997 mamy jeden prosty cel: ciągły rozwój i podążanie za wciąż zmieniającymi się trendami mody. Regularnie uczestniczymy w kursach i szkoleniach. Nasz salon należy do Stowarzyszenia Wielkiego Fryzjerstwa i Kreatorów Francji - Sekcja Polska (HCF - Paris). Dzięki temu w naszej ofercie znajdziecie Państwo fryzury z najnowszych światowych kolekcji. Swoją ofertę kierujemy głównie do kobiet, które chcą wyglądać modnie i pięknie. Wykorzystując program pomagamy naszym Klientkom odnaleźć przyjazną im kolorystykę włosów i stworzyć indywidualny styl.

Studio Fryzury ma ofertę również dla mężczyzn, chcących profesjonalnie zadbać
o swój wygląd. Z myślą o nich L'Oréal stworzył linię HOMME, w której znajduje się zabieg tuszowania siwych włosów oraz pielęgnacja i styling na miarę męskich potrzeb. W naszym Color Studio przekażemy Państwu pełną informację o zabiegu. Doradzimy też zakup kosmetyków niezbędnych do przedłużenia efektu uzyskanego w salonie, które zapewnią włosom odpowiednią pielęgnację i zdrowy wygląd.

Pracujemy wyłącznie na produktach L'Oréal Professionnel i Kérastase. Nasze stylistki posiadają tytuły Eksperta Koloryzacji, a Studio Fryzury otrzymało od L'Oréal Professionnel zaszczytny tytuł Salon Expert 2011 za szczególną dbałość o wysoką jakość usług i profesjonalizm.


Zdjęcia salonu: