Artègo
Lecher
Hairdreams
KOENADE
Brocato
Activeshop
Hairdreams  

W dniu 9 marca w hotelu "Venecia Palace" w Michałowicach koło Warszawy odbył się pokaz pod patronatem portalu www.fryzjerzy.pl oraz telewizji Superstacja  dla partnerów Hairdreams należącej do najlepszych firm oferujących profesjonalne produkty do przedłużeń, zagęszczeń włosów i retuszu ubytków.
Przedstawione zostały Nowości w Trendach, Beauty Club oraz światowa nowość - maszynka do ściągania pasemek ułatwiająca fryzjerom pracę a komfort klientom.

 Firma Hairdreams przedstawiła również  produkt Volume + czyli pomoc i pełen serwis dla kobiet borykającymi się z problemem wypadania włosów. 

Podczas pokazu portal fryzjerzy.pl wyróżnił firmę Hairdreams wręczając Laur Klienta 2010 na ręce Pani Katarzyny Beserowicz - prowadzącej pokaz.

Gościem wyjątkowym był Tomasz Burkacki -- fryzjer, stylista w zawodzie od 12 lat związany z najlepszymi polskimi markami oraz salonami. Jedną z modelek na pokazie była Fryzjerka Marzena Suda przygotowywana przez stylistkę Agatę Domagałę. Również gościliśmy trenerkę Hairdreams - Karinę Smyrek, która przygotowywała Karolinę Ciołkowską - modelkę na pokazie Hairdreams.

 

Spis wszystkich salonów świadczonych usługi firmy Hairdreams znajdą Państwo na stronie  firmy Hairdreams w zakładce szukanie salonu.