Artègo
Lecher
Hairdreams
KOENADE
Brocato
Activeshop
KOENADE  

Informacja prasowa z dnia 29 kwietnia 2010r


Rozkwitaj wraz z wiosną!

Wciąż narzekamy na przesilenie wiosenne i tęsknimy za otulającym ciało i ducha słońcem. Chcemy poczuć powiew ciepłego wiatru, powąchać pierwiosnków, posłuchać śpiewu ptaków. Pragniemy rozkwitać wewnętrznie. Niestety przy obecnej aurze, nie przychodzi to łatwo. Na szczęście na rynku pojawił się rewolucyjny suplement diety - KOENADE Vitality, zwany aktywatorem witalności.

Wiosna to czas kiedy życie zaczyna nabierać nowego tempa. Organizm człowieka po długiej zimie również zaczyna pracować na wyższych obrotach. W tym czasie wielu ludzi boryka się z nieustannym zmęczeniem
i znużeniem, na co wpływ ma również zmiana czasu z zimowego na letni. Jednak jest sposób na złagodzenie skutków przesilenia wiosennego. Dzięki nowemu na rynku suplementowi diety - KOENADE Vitality można odzyskać siły witalne w naturalny sposób.

Preparat KOENADE Vitality zawiera substancję czynną NADH i to właśnie jej zawdzięcza swoje nadzwyczajne działanie. Związek ten naturalnie występuje w organizmie człowieka, dzięki temu stosowanie KOENADE Vitality jest zupełnie bezpieczne i nie powoduje żadnych skutków ubocznych. Rezultaty po zażyciu tego suplementu diety odczuwalne są bardzo szybko, już w ciągu kilku dni. Przede wszystkim zwiększa się wydolność fizyczna organizmu oraz odporność na stres. Preparat polecany jest wszystkim aktywnym zawodowo i życiowo. Szczególnie teraz, kiedy wiosenna aura sprawia, że trudno się skoncentrować. KOENADE Vitality w wyraźny sposób łagodzi i likwiduje skutki znużenia. Jest idealnym suplementem dla osób odczuwających obniżenie nastroju i samopoczucia.

Regularne stosowanie KOENADE Vitality, które przyjmuje się na czczo codziennie rano, pomoże dostrzec jedynie pozytywne, piękne i tak wyczekiwane oznaki nadejścia wiosny. Dzięki preparatowi oddychać można pełną piersią i dostrzegać wszystkie uroki budzącej się do życia natury. Można cieszyć się życiem, po prostu rozkwitać wraz z wiosną!

KOENADE Vitality kupić można w sklepie internetowym na stronie www.koenade.eu oraz za pomocą SMS
o treści 1H1 na numer 7050 (koszt SMS z VAT wynosi 0,61 zł).

Koszt miesięcznej kuracji - 30 tabletek to 89,20 zł. Zawartość NADH - 15 mg.

Więcej informacji:

Karolina Maria Siudyła

GSM:609 77 66 12

EMAIL: karolina@magnifico.com.pl